پیش‌بینی قیمت طلا امروز ۲۲ فروردین‌ماه ۱۴۰۰+ جزئیات‌

یک فعال بازار طلا، سکه و جواهرات قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در روند معاملات بازار امروز را پیش‌بینی کرد.

رضا مصطفوی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در تشریح پیش بینی قیمت طلا در روند معاملات بازار آزاد امروز، اظهار کرد: قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در جریان معاملات روز گذشته بازار آزاد سکه، طلا و جواهرات، افزایش نامحسوسی را تجربه کرده و به کانال نرخی یک میلیون و چهل هزار و سیصد تومان رسید.

وی افزود: نرخ هر سکه امامی نیز در جریان معاملات بازار آزاد بیش از ۶۹ هزار تومان کاهش را تجربه کرد به کانال نرخی ده میلیون و ۴۹۳ هزار تومان رسید تا هر سکه بهار آزادی در بازه نرخی ده میلیون و ۲۷۹ هزار و ۹۰۰ تومان به فروش برسد.

این فعال بازار طلا، سکه و جواهرات گفت: ارزش اونس جهانی طلا در جریان معاملات فعالان اقتصادی بین‌المللی در روزهای گذشته کاهشی بوده و به نظر می‌رسد تا پایان هفته کنونی نیز شاهد افت قیمت هر گرم طلای ۱۸ عیار در جریان معاملات بازارهای ایران باشیم که البته این کاهش ارزش مشروط به تثبیت نرخ فروش هر دلار آمریکا در بازار معاملات ارزهای شاخص است.

توجه: این گفت‌وگو حاوی هیچ توصیه‌ای برای هر گونه تصمیم مبنی بر خرید یا فروش در روند معاملات بازار طلا، سکه و جواهرات نیست و مسئولیت هرگونه خرید و فروش در این بازارها برعهده سرمایه‌گذاران است.

کد خبر 486052

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.