آسمان اصفهان در انتظار بارش‌های بهاری همراه با رعد و برق

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: از اواخر امروز چهارشنبه در استان اصفهان شاهد ورود سامانه ناپایدار جوی خواهیم بود و رگبارهای بهار به طور متناوب همراه با رعدو برق در بستری از مناطق به ویژه جنوب و غرب استان پیش‌بینی می‌شود.

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی ناپایدار در استان اصفهان، اظهار کرد: آسمان بسیاری از مناطق در این مدت نیمه ابری است و گاهی وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به رگبارهای متناوب بهاری همراه با رعد و برق از بعدازظهر امروز در بسیاری از مناطق به ویژه غرب و جنوب استان، تصریح کرد: در روزهای پایانی هفته در اکثر مناطق شاهد افزایش ابر، وزش باد نسبتاً شدید و آسمانی نیمه ابری تا تمام ابری خواهیم بود، از بعدازظهر روز پنجشنبه تا اواسط هفته آینده شاهد رگبارهای بهاری به ویژه در مناطق غربی و جنوبی استان خواهیم بود.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین ۲ تا ۳ درجه افزایش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۹ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: کاشان و مهاباد با دمای ۳۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای ۳ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 485440

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.