آمار کرونا کاشان ۱۶ فروردین؛ ۱ فوتی و ۴۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۳۳ نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۵۰ هزار و ۳۶ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و ۱۸۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۴۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۴۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد پنج نفر اهل توابع منطقه کاشان، یک نفر اهل آران و بیدگل، یک نفر اهل دلیجان و ۳۳ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۲ سال و حداقل سن بستری یک سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل پنج بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۲۰۴ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۱۸۹ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۵ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۲۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۲ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۵۷ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۶ هزار و ۳۲۴ نفر از نظر تست کرونا مثبت شده است.

کد خبر 484990

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.