آمار کرونا استان مرکزی ۱۵ فروردین؛ ۸ فوتی و ۴۵۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان مرکزی، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا پانزدهم فروردین ماه را تشریح کرد.

محمد جمالیان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به آخرین آمار ابتلای کرونا در استان در ۴۸ ساعت منتهی به صبح امروز یکشنبه پانزدهم فروردین ماه، اظهار کرد: بر اساس آخرین نتایج آزمایشگاهی در مورد بیماری کرونا ویروس ۴۵۶ مورد جدید ابتلاء در ۴۸ ساعت گذشته شناسایی شده اند که بدین ترتیب تعداد موارد مبتلا به کرونا ویروس از زمان شیوع این ویروس تا کنون به ۴۰۸۶۰ نفر رسیده است.

وی گفت: از تعداد ۴۵۶ مورد جدید در استان ۷۷ نفر از بیماران در بیمارستان‌های استان بستری شده اند که تحت مراقبت قرار دارند و خدمات تخصصی درمانی را دریافت می‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مرکزی افزود: ۳۷۹ مورد از بیماران جدید که شناسایی شده اند نیز به صورت سرپایی بوده اند که تا زمان منفی شدن جواب آزمایش و درمان نهایی در منزل قرنطینه شده اند.

وی ادامه داد: در این مدت هشت مورد فوتی در اثر ابتلاء به ویروس کرونا در استان مرکزی گزارش شده است که بر این اساس تعداد فوتی‌ها به ۱۵۲۲ نفر رسیده است.

جمالیان اظهار کرد: استان مرکزی از روز گذشته در وضعیت قرمز قرار گرفته و محدودیت‌های جدیدی در شش شهر استان مرکزی اعمال شده است.

کد خبر 484800

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.