وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: امروز در اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد و از بعدازظهر وزش باد شدید همراه با گرد و خاک در مناطق شرقی هستیم.

ابراهیم هنرمند در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی پایدار در سه روز آینده در استان اصفهان، اظهار کرد: آسمان بسیاری از مناطق در این مدت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود و شاهد افزایش ابر و وزش باد خواهیم بود.

وی تصریح کرد: در اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید و از بعدازظهر وزش باد شدید همراه با گرد و خاک هستیم، در مناطقی از جمله جنوب و غرب استان طوفان لحظه‌ای را داریم و در مناطق شرقی استان وزش باد شدید همراه با گرد و خاک است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به این که دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین ۲ تا ۴ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۶ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: مهاباد با دمای ۲۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین و میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 484758

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.