اولین آموزش مجازی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در سال جدید

ادامه جلسات آموزش مجازی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران با تدریس کارگردانی توسط عطا مجابی از فردا دوشنبه ۱۶ فروردین ماه دنبال می‌شود.

به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، آموزش مجازی پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران که از اسفند ۹۹ به همت معاونت فرهنگی و آموزش انجمن سینمای جوانان ایران با همراهی یونیسف آغاز به کار کرده بود با تدریس کارگردانی توسط عطا مجابی در سال ۱۴۰۰ کار خود را دنبال می‌کند.

اولین جلسه این دوره آموزشی رایگان، فردا دوشنبه ۱۶ فروردین ماه از ساعت ۱۷ به صورت برخط در صفحه اینستاگرام المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران با شناسه کاربری @olymp.film.fe برگزار خواهد شد. همچنین مبحث آموزش کارگردانی به نوجوانان در ۲ جلسه مجازی دیگر در روزهای چهارشنبه ۱۸ و یکشنبه ۲۲ فروردین با حضور عطا مجابی از ساعت ۱۷ در صفحه اینستاگرام المپیاد ادامه خواهد داشت.

بهره‌گیری از این آموزش‌های برخط برای عموم آزاد است و جزییات و اخبار مربوط به پنجمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران در سایت انجمن سینمای جوانان ایران به نشانی www.iycs.ir و اینستاگرام آن با شناسه کاربری @iycs.ir در دسترس قرار می‌گیرد.

کد خبر 484737

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.