آغاز عملیات اجرایی پارکینگ زیرزمینی توحید در اصفهان

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان از آغاز عملیات اجرایی احداث پارکینگ زیرزمینی توحید خبر داد.

احمد رضایی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: پارکینگ زیر زمینی توحید در مجموع با زیربنای ۱۲ هزار و ۷۰۰ مترمربع در طول ۵۴۰ متر، دو باند با عرض ۱۱ متر و عمق چهار مترمربع و چهار رمپ ورود و خروج، هشت دستگاه پله و آسانسور و ۱۶ چشمه سرویس‌های بهداشتی و اتاق برق و تأسیسات با ظرفیت ۳۷۰ خودرو، ۲۰ دستگاه موتورسیکلت و دوچرخه است.

وی افزود: هزینه اجرایی احداث پارکینگ زیر زمینی توحید حدود ۷۰ میلیارد تومان برآورد شده است.

مدیر منطقه پنج شهرداری اصفهان خاطرنشان کرد: احداث پارکینگ زیر زمینی توحید در رفع نیازهای مردمی به لحاظ پارکینگ درخیابان‌های توحید، نظر و بلوار ملت با توجه به تعداد کاربران تأثیر بسزایی دارد و در مدت یکسال به بهره برداری خواهد رسید.

رضایی ادامه داد: محدوده پارکینگ زیرزمینی توحید به دلیل وجود مراکز گردشگری تجاری و درمانی زیاد همواره مورد توجه شهروندان بوده و به جرأت می‌توان گفت یکی از نقاط پرتردد شهری است که انتظار می‌رود با احداث این پارکینگ بخشی از معضلات ترافیکی منطقه پنج شهرداری در این محل برطرف شود.

وی با بیان این که پارکینگ زیر زمینی توحید حد فاصل چهارراه توحید شمالی تا پل آذر احداث می‌شود، خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت‌های اعمال شده در خیابان نظر میانی با رویکرد توسعه انسان محور نگاه شهروندمداری این پارکینگ راهگشای حل این معضل مهم در این محور است.

رضایی گفت: این اقدام با دریافت مصوبات از شورای اسلامی شهر و نگاه صحیح مدیریت جامع شهری و هماهنگی با دستگاه‌های مرتبط ذی‌ربط از جمله پلیس راهور عملیاتی می‌شود.

کد خبر 484708

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.