تلاش برای حفظ صدر!

شاگردان یحیی گل محمدی در حالی به مصاف حریف خود می‌روند که این روزها شرایط خوبی را تجربه می‌کنند و برای حفظ صدر جدول امروز به برد برابر پدیده مشهد نیاز دارند.

به گزارش خبرنگار ایمنا، پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ بیستم، امروز و از ساعت ۳۰/‏۱۶ در ورزشگاه امام‬ رضای مشهد به مصاف پدیده خواهد رفت. سرخ‌پوشان تلاش می‌کنند با برد در این دیدار جایگاه خود را در صدر جدول حفظ کنند این در حالی است که قرمزها هفته گذشته و به دلیل زدن گل کمتر صدر جدول را به زرد پوشان اصفهانی دادند و اصلاً نمی‌خواهند هم امتیازی با سپاهان جای خود را به اختلاف امتیاز با شاگردان نویدکیا بدهد.

لک، گلر ثابت قرمزها

حامد لک گلر مطمئن قرمزها در طول فصل بوده است، قطعاً کادر فنی روی بازی وی حساب ویژه‌ای خواهد کرد بنابراین لک نیز در این دیدار مطمئناً فیکس است.

سید جلال و دیگران

سید جلال حسینی، محمد حسین کنعانی زادگان، سعید آقایی و مهدی شیری چهار مدافع قرمزها برابر تیم پدیده هستند، اطمینان کادر فنی به مدافعان تیم بیش از پیش است و در بازی‌های اخیر آنها عملکرد بسیار خوبی در لیگ داشته‌اند، مدافعان پرسپولیس علاوه بر انجام وظیفه خود در دفاع، در گلزنی برای تیم موفق ظاهر شده‌اند.

کمربند میانی

هافبک‌های قرمزپوشان در بازی با شاگردان رحمتی، میلاد سرلک، احمد نوراللهی، احسان پهلوان و امید عالیشاه هستند، احمد نوراللهی هافبک گلزن و فرصت طلب قرمزها باز هم تلاش می‌کند در این بازی گلزنی کرده و سه امتیاز مهم را برای تیمش کسب کند.

مهاجمان

شهریار مغانلو و مهدی ترابی مهاجمان پرسپولیس در بازی با حریف هستند، بنا بر تصمیم کادر فنی پرسپولیس آنها ۲-۴-۴ بازی خواهند کرد، در کنار دو مهاجم پرسپولیس، مهدی عبدی، عیسی آل کثیر و وحید امیری دیگر مهاجمان آماده قرمزها می‌توانند در نیمه دوم برای کمک به خط حمله این تیم وارد زمین شوند.

کد خبر 484387

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.