استقرار جوی ناپایدار در استان اصفهان تا شنبه

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی ناپایدار تا روز شنبه در سطح استان اصفهان مستقر است و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد نسبتا شدید تا شدید را خواهد داشت.

آسیه آقایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی ناپایدار تا روز شنبه در استان اصفهان، اظهار کرد: آسمان بسیاری از مناطق در این مدت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد نسبتاً شدید تا شدید پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به ورود سامانه ناپایدار جوی از امروز به استان اصفهان، تصریح کرد: از امروز شاهد افزایش ناپایداری‌ها به شکل افزایش ابر و افزایش سرعت باد و بارش‌های پراکنده و رگباری بهاری به ویژه در نیمه غربی استان خواهیم بود، در روز طبیعت در اکثر مناطق شاهد افزایش ابر و وزش باد نسبتاً شدید تا شدید هستیم.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین ۳ تا ۵ درجه افزایش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۲۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای ۷ درجه سانتی‌گراد بالای صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 484017

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.