صلاح: رئال مادرید بازیکن بزرگی همچون رونالدو را از دست داده است

مهاجم لیورپول اعلام کرد رئال مادرید نسبت به فینال کی‌یف تغییر کرده و بازیکنان بزرگی را از دست داده است.

به گزارش ایمنا، رئال مادرید و لیورپول در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا به مصاف هم خواهند رفت. دو تیم فینال ۲۰۱۸ را تکرار می‌کنند که با پیروزی سه بر یک سفیدپوشان به پایان رسید. محمد صلاح درباره بازی هفته آینده دو تیم گفت: اشتیاق زیادی برای پیروزی در این بازی و صعود به نیمه نهایی دارم، تفاقی که در این مرحله رخ دهد نتیجه فینال کی‌یف را عوض نخواهد کرد. آن دیدار تمام شد. برایم فرقی نمی‌کرد که حریفمان چه تیمی باشد؛ مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان است و این موضوع است که اهمیت دارد.

مهاجم لیورپول افزود: فینال کی‌یف تمام شده است و دیگر به آن بازی فکر نمی‌کنم. به تیم فکر می‌کنم، همه به تیم خود فکر می‌کنند و دوست دارند پیروز شوند، اکنون همه چیز تغییر کرده و ما قهرمان شدیم که این یک اختلاف بزرگ است.

ستاره مصری درباره تغییر رئال مادرید اظهار کرد: مادرید نسبت به فینال کی‌یف متفاوت شده است. این تیم بازیکنان بزرگی همچون کریستیانو رونالدو، بهترین بازیکن تاریخ باشگاه را از دست داده است؛ با ادن هازارد قرارداد امضا کرد که در آنجا خوش شانس نبود. نمی‌توانم بگویم کدام بازیکن از همه بهتر است. تنها می‌توانم بگویم مادرید در یک چهارم حضور دارد و مطمئن هستم که آنها آماده هستند.

صلاح در مورد وضعیت لیورپول در لیگ برتر انگلیس گفت: امسال اتفاق‌های زیادی همزمان رخ داد. شانس با ما یار نبود. به همین خاطر بیشتر از هر زمان دیگر می‌خواهیم لیگ قهرمانان را فتح کنیم و امیدوارم که این اتفاق رخ دهد.

وی در مورد رابطه‌اش با یورگن کلوپ گفت: رابطه نرمال بین دو حرفه‌ای است. به شکلی است که می‌توانم توضیح دهم. زین‌الدین زیدان؟ او سرمربی بزرگی است و سه لیگ قهرمانان فتح کرده است. خیلی خوب با تیم کار کرده است. مادرید را ترک کرد اما دوباره برگشت تا تیم باز هم قهرمان شود. او یکی از الگوهای من در دوران کودکی‌ام بود. به عنوان یک سرمربی هوشمندانه عمل کرده است.

منبع: ایسنا

کد خبر 483809

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.