استقرار جوی نسبتا پایدار در آسمان اصفهان

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: جوی نسبتا پایدار طی دو روز آینده در سطح استان اصفهان مستقر است و در این مدت آسمان بسیاری از مناطق صاف تا قسمتی ابری خواهد بود و گاهی وزش باد نیز پیش‌بینی می‌شود.

مژگان امیرامجدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی نسبتاً پایدار طی دو روز آینده در استان اصفهان، اظهار کرد: آسمان بسیاری از مناطق در این مدت صاف تا قسمتی ابری و گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به وزش باد در روزهای گذشته، تصریح کرد: وزش بادهای شدید و طوفان در روزهای گذشته در استان سبب شده تا گرد و خاک محلی و ذرات معلق در هوا وجود داشته باشد و موجب کاهش کیفیت هوا و کاهش دید افقی در مناطق شرقی و مرکزی استان خواهد شد.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده در اکثر مناطق بین ۲ تا ۳ درجه کاهش دارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و ۵ درجه سانتی‌گراد بالای صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: اصفهان با دمای ۲۲ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و بوئین میاندشت با دمای ۶ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.‌

کد خبر 483693

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.