آمار کرونا کاشان ۵ فروردین؛ ۱ فوتی و ۱۷ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۹ نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی این منطقه رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان این که تاکنون ۱۴۵ هزار و ۴۶۷ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: ۹ هزار و سه بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۷ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۴ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد دو نفر اهل توابع آران و بیدگل، دو نفر اهل توابع کاشان، یک نفر اهل کرج و ۹ نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۹۵ سال و حداقل سن بستری ۲۸ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل دو بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۸۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۷۰ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۲ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۱۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد هشت نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۶۰ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۵ هزار و ۱۸۷ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 483120

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.