آمار کرونا کاشان ۱ فروردین؛ بدون فوتی و ۶ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۶ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که سه اهل کاشان هستند و مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ نداده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۴۴ هزار و ۱۴۸ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هشت هزار و ۹۵۵ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان شش بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که چهار نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل آران و بیدگل و سه نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی ۷۲ سال و حداقل سن بستری ۳۳ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: در ۲۴ ساعت گذشته در بیمارستان سیدالشهدا آران و بیدگل دو بیمار جدید بستری شده است.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۷۶ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۶۶ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۱۰ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان قرار دارند.

مروجی تصریح کرد: ۱۰ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد هشت نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و دو نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان قرار دارند.

وی توضیح داد: مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته رخ نداده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۳۱ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۵ هزار و هشت نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌اند.

کد خبر 482509

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.