به گزارش ایمنا و به نقل از روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان، مسابقات هندبال نوجوانان پسر ایران با حضور ۱۸ تیم از روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹ در سالنهای شهید سجادی، شهید بهشتی و ملت اصفهان آغاز شده و روز جمعه ۲۲ اسفندماه با برگزاری دیدارهای رده بندی و فینال به پایان میرسد. مراسم قرعه کشی این رقابتها شب گذشته در هیأت هندبال استان اصفهان برگزار شد که گروه بندی و برنامه مسابقات به شرح ذیل میباشد:
گروه الف: پیشگامان سولدوز، اشتاد سازه مشهد، میعاد دشستان، پارس شهرکرد و شهرزاد لارستان
گروه ب: کرمانشاه، ذوب آهن، پیشگامان یزد و ولیعصر کرمان
گروه ج: فراز بام خائیز ب، کردستان، صنعت مس کرمان و فولاد مبارکه سپاهان
گروه د: پیشگامان اصفهان، شاپرک پاساگارد فارس، آذربایجان شرقی، فراز بام خائیز الف و آکادمی شهرکرد
نتایج و برنامه مسابقات:
روز یکشنبه ۱۷ اسفندماه ۱۳۹۹:
پیشگامان سولدوز ۲۴- پارس شهرکرد ۲۴
اشتاد سازه مشهد ۱۴- میعاد دشستان ۲۸
کرمانشاه ۱۸ - ولیعصر کرمان ۲۴
ذوب آهن ۱۰- پیشگامان یزد ۳۲
کردستان ۱۷ - صنعت مس کرمان ۲۰
فولادمبارکه سپاهان ۳۱- فرازبام خائیزب ۲۰
پیشگامان اصفهان ۱۳- فراز بام خائیز الف ۳۰
شاپرک پاساگارد فارس-آذربایجان شرقی ساعت ۱۵ سالن شهید سجادی
روز دوشنبه ۱۸ اسفندماه ۱۳۹۹:
پیشگامان سولدوز- اشتاد سازه مشهد ساعت ۹ صبح سالن شهید بهشتی
شهرزاد لارستان - میعاد دشستان ساعت ۱۱ صبح سالن شهید بهشتی
اشتاد سازه مشهد - پارس شهرکرد ساعت ۱۶ سالن شهید بهشتی
پیشگامان سولدوز - شهرزاد لارستان ساعت ۱۸ سالن شهید بهشتی
کرمانشاه - پیشگامان یزد ساعت ۱۱ صبح سالن ملت
ذوب آهن - ولیعصر کرمان ساعت ۱۳ سالن شهید سجادی
صنعت مس کرمان - فرازبام خائیزب ساعت ۹ صبح سالن ملت
فولادمبارکه سپاهان - کردستان ساعت ۱۵ سالن شهید سجادی
پیشگامان اصفهان - شاپرک پاساگارد فارس ساعت ۹ صبح سالن شهید سجادی
آذربایجان شرقی - آکادمی شهرکرد ساعت ۱۱ صبح سالن شهید سجادی
شاپرک پاساگاردفارس- فرازبام خائیز الف ساعت ۱۷ سالن شهید سجادی
پیشگامان اصفهان- آکادمی شهرکرد ساعت ۱۹ سالن شهید سجادی
روز سه شنبه ۱۹ اسفندماه ۱۳۹۹:
شهرزاد لارستان - پارس شهرکرد ساعت ۹ صبح سالن شهید سجادی
میعاد دشستان - پیشگامان سولدوز ساعت ۱۱ صبح سالن شهید سجادی
اشتاد سازه مشهد - شهرزاد لارستان ساعت ۱۷ سالن شهید سجادی
میعاد دشستان - پارس شهرکرد ساعت ۱۹ سالن شهید سجادی
پیشگامان یزد - ولیعصر کرمان ساعت ۱۱ صبح سالن شهید بهشتی
ذوب آهن - کرمانشاه ساعت ۱۳ سالن شهید بهشتی
کردستان-فرازبام خائیزب ساعت ۹ صبح سالن شهید بهشتی
فولادمبارکه سپاهان - صنعت مس کرمان ساعت ۱۵ سالن شهید سجادی
آکادمی شهرکرد - فراز بام خائیز الف ساعت ۹ صبح سالن ملت
پیشگامان اصفهان - آذربایجان شرقی ساعت ۱۱ صبح سالن ملت
شاپرک پاساگارد فارس- آکادمی شهرکرد ساعت ۱۶ سالن ملت
آذربایجان شرقی - فراز بام خائیز الف ساعت ۱۸ سالن ملت
مرحله حذفی و ضربدری مسابقات روز چهارشنبه و پنجشنبه در سالن شهید سجادی برگزار خواهد شد.
نظر شما