شهرداری همدان ۲ میلیارد تومان به پاس کمک می‌کند

رئیس شورای اسلامی شهر همدان از تصویب اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال بودجه از سوی این شورا به تیم‌ فوتبال پاس همدان خبر داد.

به گزارش ایمنا، سید مسعود عسگریان در هشتاد و هشتمین جلسه صحن شورا اظهار کرد: با موافقت و رأی اکثریت اعضای شورای شهر، در راستای حفظ موقعیت باشگاه فرهنگی ورزشی پاس و اعتلای ورزش استان اختصاص مبلغ ۲۰ میلیارد ریال، از محل اصلاحیه ردیف بودجه سال ۹۹ شهرداری به این باشگاه، در صحن شورا مصوب شد.

وی افزود: شورای پنجم با این اعتقاد که تیم‌های ورزشی حرفه‌ای نظیر تیم‌های فوتبال، والیبال و کشتی زمینه‌ساز ایجاد فضای نشاط عمومی هستند از ابتدای شروع به فعالیت خود، کمک به اینگونه تیم‌ها را در چهارچوب‌های قانونی در دستور کار خود قرار داده است.

رئیس شورای اسلامی شهر همدان بر ضرورت حرکت در مسیر ایجاد انگیزه و توانمندسازی جوانان با همدلی و همراهی هم برای مشارکت بیشتر در فعالیت‌های اجتماعی و فرهنگی تاکید کرد و یادآور شد: برای ایجاد نشاط عمومی علاوه بر توسعه ورزش همگانی باید در زمینه ورزش قهرمانی و حرفه‌ای نیز سرمایه گذاری کرد چرا که کمترین دستاورد آن ارتقای سرمایه اجتماعی در جامعه خواهد بود.

وی با بیان اینکه باید زیرساخت‌های لازم در حوزه ورزش از سوی متولیان امر فراهم شود، اظهار داشت: در این راستا شورای شهر و شهرداری در حد توان خود وارد شده و با وجود شرایط سخت مالی در اجرای مسئولیت اجتماعی خود، در کنار ورزش این کلانشهر خواهد بود.

عسگریان با اشاره به اینکه تیم‌های حرفه‌ای و قهرمانی به عنوان سفیران معرف همدان در سطح کشور و حتی بین الملل هستند، اضافه کرد: انتظار می‌رود تیم فوتبال پاس به عنوان معرف همدان حضور موفقی در رقابت‌ها داشته و باعث ایجاد انگیزه، شور و نشاط بیشتر ورزشی در این استان باشد.

کد خبر 478890

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.