آمار کرونا کردستان ۱۳ اسفند؛ بدون فوتی و ۶۱ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۳ اسفندماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _ چهارشنبه ۱۳ اسفندماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۳۰ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۷۰ نفر در شهرستان سنندج، ۸ نفر در شهرستان سقز، ۱۳ نفر در شهرستان قروه، ۱۰ نفر در شهرستان بیجار، ۶ نفر در شهرستان کامیاران، چهار نفر در شهرستان دیواندره، ۱۲ نفر در شهرستان بانه، یک نفر در شهرستان سروآباد و یک نفر در شهرستان مریوان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۶۱ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۳۱ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته هیچ فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش نشده است و مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۸۱ نفر ثابت ماند.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۳۱ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۳ نفر در شهرستان مریوان، ۱۸۴ نفر در شهرستان سقز، ۷۳ نفر در شهرستان قروه، ۴۹ نفر در شهرستان بیجار، ۷۰ نفر در شهرستان کامیاران، ۶۳ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۸ نفر در شهرستان بانه، ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 478858

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.