آمار کرونا کرمانشاه ۱۲ اسفند؛ یک فوتی و ۷۲ ابتلای جدید

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱۲ اسفندماه این استان را تشریح کرد.

مهدی محمدی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کرمانشاه در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _سه شنبه ۱۲ اسفندماه _ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۳۶ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کرمانشاه بستری هستند.

وی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۷۲ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کرمانشاه شناسایی شده‌اند، ادامه داد: از این تعداد ۶۱ مورد جز بیماران تست مثبت سرپایی و ۱۱ مورد جز بیماران تست مثبت بستری هستند.

رئیس کمیته اطلاع‌رسانی ستاد مدیریت کرونا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه با بیان اینکه در ۲۴ ساعت گذشته ۳۲ بیمار جدید با علائم بیماری کرونا در بیمارستان‌های کرمانشاه بستری شده‌اند، ادامه داد: در این مدت زمان ۴۳ بیمار با علائم کرونا با بهبودی حال عمومی از بیمارستان‌های سطح استان کرمانشاه ترخیص شده‌اند.

محمدی با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته یک فوتی بر اثر ابتلا به کرونا در کرمانشاه گزارش شده است، گفت: مجموع جانباختگان بیماران مبتلا به کرونا در کرمانشاه به شمار هزار و ۴۸۵ نفر رسید.

کد خبر 478651

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.