آمار کرونا اردبیل ۱۱ اسفند؛ ۲ فوتی و ۲۹ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا به کرونا در ۱۱ اسفندماه را تشریح کرد.

شهرام حبیب‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی ابتلای کرونا در استان اردبیل در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _ دوشنبه ۱۱ اسفندماه_ اظهار کرد: در این مدت تعداد ۲۹ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های اردبیل بستری شدند.

وی اضافه کرد: از تعداد کل بیماران جدید شناسایی شده، ۱۹ نفر در شهرستان اردبیل، یک نفر مشگین شهر، ۸ نفر در شهرستان پارس آباد، و یک نفر در شهرستان خلخال هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی اردبیل با بیان این که در ۲۴ ساعت گذشته، ۲ نفر بر اثر این بیماری جان خود را از دست داده‌اند، افزود: فوتی‌های جدید مبتلا به کرونا در استان اردبیل، در شهرستان نیر و مشگین شهر بوده است.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۸ بیمار قطعی مبتلا به کرونا با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

حبیب زاده با بیان این که در وضعیت کنونی ۱۶۳ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان اردبیل بستری هستند، ادامه داد: از این تعداد ۴۷ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

کد خبر 478380

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.