فروش ویژه نوروزی اصناف تا نیمه فروردین ۱۴۰۰

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران با اشاره به اجرای طرح فروش ویژه نوروزی گفت: در این طرح اصناف تلاش می کنند تا کالا را با کمترین سود به مشتریان عرضه کنند.

به گزارش ایمنا، ابراهیم درستی با بیان اینکه فروش ویژه نوروزی اصناف از ابتدای اسفند ماه آغاز شده است، گفت: فروش ویژه نوروزی تا نیمه فروردین ۱۴۰۰ در تمامی استان‌های کشور ادامه دارد.

وی افزود: با توجه به لزوم رعایت پروتکل‌های بهداشتی و در جهت کنترل بیماری کویید ۱۹، طرح فروش ویژه نوروزی اصناف امسال جایگزین نمایشگاه‌ها بهاره شد.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران با اشاره به اینکه با برگزاری نمایشگاه‌های بهاره در هر سال واحدهای صنفی متضرر می‌شدند، افزود: بنابراین اجرای طرح فروش ویژه نوروزی اصناف به جای برگزاری نمایشگاه‌ها بهاره مورد رضایت واحدهای صنفی است.

درستی اظهار کرد: واحدهای صنفی دارای پروانه کسب و مجوز فروش ویژه نوروزی در بخش‌های مختلف صنفی از جمله کیف و کفش، پوشاک، آجیل و خشکبار، مواد غذایی و … با نصب پلاکارد تخفیف‌های لازم را هموطنان ارائه می‌کنند.

وی با بیان اینکه معرفی واحدهای فعال در جشنواره ویژه نوروزی از سوی اتحادیه مربوطه انجام می‌شود، گفت: در اجرای این طرح اصل بر مشتری مداری است. میزان تخفیف مشخصی برای واحدهای صنفی در نظر گرفته نشده اما واحدهای صنفی تلاش دارند تا با کمترین سود کالا را به مشتریان عرضه کنند ضمن اینکه اتحادیه‌ها بر قیمت گذاری و تخفیف‌ها نظارت می‌کنند.

نایب رئیس اول اتاق اصناف تهران افزود: کالاها باید با برچسب قیمت در معرض دید خریداران قرار گیرد و فروشندگان هم مکلف به صدور فاکتور فروش است.

درستی تاکید کرد: معرفی واحدهای فعال در این جشنواره از طرف اتحادیه‌های مربوطه صورت می‌گیرد و اتحادیه‌ها در قیمت گذاری و تخفیف‌ها نظارت دارند.

وی خاطرنشان کرد: در جشنواره فروش فوق‌العاده نوروزی تاکید بر عرضه کالای تولید داخل است.

منبع: فارس

کد خبر 477652

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.