جان باختن ۳ تن در پی تصادف و وقوع حریق

رئیس مرکز اورژانس تهران از جانباختن سه تن و مصدوم شدن سه نفر دیگر در پی وقوع تصادف و آتش گرفتن خودرو در بزرگراه آزادگان خبر داد.

به گزارش ایمنا، پیمان صابریان، در این باره اظهار کرد: ساعت ١۶:۴۶ امروز تصادف یک دستگاه پژو ۴۰۵ با کامیون در اتوبان آزادگان به مرکز ۱۱۵ اورژانس تهران اعلام شد.

وی ادامه داد: بلافاصله تکنسین‌های اورژانس به محل اعزام شدند و مشخص شد که بر اثر شدت تصادف، خودرو ۴۰۵ دچار حریق شده است.

سخنگوی سازمان آتش نشانی افزود: طی بررسی تکنسین‌های اورژانسی که در محل حاضر هستند بر اثر این حادثه سه نفر جان باختند و سه نفر به مراکز درمانی منتقل شدند.

همچنین سید جلال ملکی، سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز در خصوص جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت ١۶:۴۴ ظهر امروز یک مورد حادثه تصادف منجر به آتش سوزی در بزرگراه آزادگان، مسیر شرق به غرب پیش از اتوبان ساوه، به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی شهرداری تهران اطلاع داده شد که بلافاصله در پی آن چهار ایستگاه آتش نشانی به محل اعزام شدند.

وی افزود: با توجه به احتمال ایجاد شدن ترافیک سنگین چهار ایستگاه از دو لاین مخالف به محل اعزام شده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اظهار کرد: به محض رسیدن نیروها مشاهده شد که یک دستگاه کامیون که بار هم داشته به هنگام حرکت به دلایل نامشخصی به شدت با قسمت عقب یک دستگاه پژو ۴٠۵ برخورد کرده به گونه‌ای که بخش زیادی از خودرو ۴٠۵ تا میانه آن جمع و تخریب شده بود.

ملکی ادامه داد: بر اثر این حادثه خودرو پژو و اتاق کامیون شعله‌ور شده بود. وقتی نیروها به محل رسیدند دو دستگاه خودرو شعله‌ور بودند و مشخص بود که افرادی روی صندلی عقب پژو محبوس هستند.

وی گفت: راننده پژو ۴۰۵ و راننده کامیون توانسته بودند سریع خارج شوند اما سه نفر که احتمالاً خانم بودند در قسمت عقب پژو گرفتار شده بودند. این افراد به شدت دچار سوختگی شده و جان خود را از دست داده بودند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران افزود: عملیات به پایان رسیده و ترافیک بسیار سنگینی ایجاد شده بود اما در حال حاضر بخشی از معبر باز شده و تردد به آهستگی ادامه دارد.

ملکی گفت: محل برای بررسی علت حادثه به عوامل پلیس راهور تحویل داده شد.

منبع: ایسنا

کد خبر 477160

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.