کارخانه آسفالت شهرداری بندرعباس راه‌اندازی می‌شود

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری بندرعباس از اورهال، بازسازی، تقویت کارخانه و راه‌اندازی مجدد کارخانه آسفالت شهرداری این کلانشهر خبر داد.

رضا پرویز در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: آسفالت معابر یکی از نیازهای اساسی شهر است که شهرداری بیشترین وظیفه را در این مقوله دارد.

وی افزود: شهرداری بندرعباس از گذشته مالک یک کارخانه آسفالت بوده است که با وجود فعالیت مداوم دچار فرسودگی شده و چند سالی به حالت غیرفعال در آمده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری بندرعباس ادامه داد: از چندی پیش بنا بر دستور شهردار، بازسازی و راه‌اندازی مجدد این مجموعه و مراحل تعمیر و تعویض دستگاه‌ها در دستور کار قرار دارد.

وی با اظهار این که پس از این اقدامات، ظرفیت کارخانه از تولید ۶۰ تن در ساعت به ۹۰ تن در ساعت افزایش می‌یابد، تصریح کرد: در بخش‌های مختلف، دستگاه‌ها و ملزومات مورد نیاز تولید آسفالت تقویت، بازسازی و یا خریداری شده است.

پرویز ادامه داد: یکی دیگر از اقدامات در این کارخانه، افزایش ظرفیت استخر قیر از ۱۰۰ تن به ۳۰۰ تن است.

وی با اشاره به هزینه‌های شده در پروژه اورهال و راه‌اندازی مجدد کارخانه آسفالت شهرداری بندرعباس، اظهار کرد: در مجموع، بالغ بر ۳۲ میلیارد ریال هزینه صرف شده است.

رئیس سازمان عمران و بازآفرینی شهری شهرداری بندرعباس اظهار امیدواری کرد با انجام اقدامات لازم، از ابتدای سال جاری این کارخانه بهره‌برداری شده است.

وی تاکید کرد: با بهره‌برداری از این کارخانه علاوه بر رفع نیاز شهرداری بندرعباس به آسفالت، مازاد تولیدات نیز به صورت آزاد فروخته می‌شود.

کد خبر 477028

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.