احداث تقاطع غیرهمسطح در زرین شهر

معاون عمران شهری شهردار زرین شهر گفت: اتصال خیابان فردوسی به خیابان کاشانی نیازمند احداث تقاطع غیرهمسطح بود که عملیات اجرای این طرح پس از انجام مطالعات ترافیک شهری و تصویب طرح در شورای ترافیک به مرحله اجرا رسید.

دهقان در گفت و گو با خبرنگار ایمنا با توجه به حوزه حمل و نقل و ترافیک شهری در افزایش ایمنی تردد شهروندان، اظهار کرد: در این دوره مدیریت شهری به تکمیل پروژه‌های ناتمام نگاه ویژه‌ای شده است و یکی از پروژه‌هایی که مطالبات شهروندی بسیاری را به همراه داشت تکمیل اتصال خیابان فردوسی به خیابان کاشانی بود از این رو براساس برنامه‌ریزی این مهم در دستور کار قرار گرفت.

وی با اشاره به لزوم رفع اشکالات معابر و کاهش ترافیک در برخی معابر زرین شهر، افزود: اتصال خیابان فردوسی به خیابان کاشانی نیازمند احداث تقاطع غیر همسطح بود که عملیات اجرای این طرح پس از انجام مطالعات ترافیک شهری و تصویب طرح در شورای ترافیک به مرحله اجرا رسید.

معاون عمران شهری شهردار زرین شهر احداث تقاطع غیرهمسطح فردوسی را ازجمله پروژه‌های مهم مدیریت شهری دانست و تصریح کرد: پس از ارزیابی‌های مختلف مدیریت ترافیک مشخص شد این پروژه علاوه بر توسعه زیرساخت‌های ترافیکی، نقش مهم و استراتژیکی در حوزه ایمن سازی تردد خودروهای درون شهری ایفا خواهد کرد.

وی اجرای این پروژه را حرکتی نوین در ایجاد زیرساخت‌های ترافیک شهری دانست و ادامه داد: با بهره برداری از این پروژه شاهد اصلاح هندسی مسیر ورودی به خیابان‌های فردوسی و کاشانی، تأمین دسترسی مسیر ادامه خیابان فردوسی به صورت غیر همسطح و برقراری تعادل خطوط ترافیکی ورودی به این خیابان خواهیم بود.

دهقانی اضافه کرد: بهره برداری از این زیرگذر جریان عبور و مرور و تردد ایمن شهروندان را در خیابان فردوسی تا خیابان شهید چاووشی  برقرار خواهد کرد به گونه‌ای که ارتباط بین دو محله مسکونی برقرار شده و قطعاً میزان رضایتمندی شهروندان را افزایش خواهد داد.

وی عنوان کرد: عملیات بتن ریزی احداث یکی از دهانه‌های این پل به طول ۲۵ متر و عرض هشت متر در حال اجرا است و تاکنون اعتباری حدود ۳۰ میلیارد ریال در این پروژه هزینه شده است.

کد خبر 476943

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.