آمار کرونا کردستان ۱ اسفند؛ بدون فوتی و ۳۸ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۱ اسفند ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _جمعه ۱ اسفندماه_ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۰ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۷۵ نفر در شهرستان سنندج، ۴ نفر در شهرستان مریوان، ۹ نفر در شهرستان سقز، ۱۱ نفر در شهرستان قروه، ۴ نفر در شهرستان بیجار، ۵ نفر در شهرستان کامیاران، ۴ نفر در شهرستان دیواندره و ۸ نفر در شهرستان بانه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۳۸ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۱۹ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی با اعلام اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته فوتی مبتلا به کرونا در کردستان گزارش نشده، گفت: با احتساب این آمار مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۷۱ نفر ثابت ماند.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۲۷ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۳ نفر در شهرستان مریوان، ۱۸۳ نفر در شهرستان سقز، ۷۲ نفر در شهرستان قروه، ۴۸ نفر در شهرستان بیجار، ۶۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۶۲ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۷ نفر در شهرستان بانه، ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 476174

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.