آمار کرونا کردستان ۲۹ بهمن؛ بدون فوتی و ۴۴ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا ۲۹ بهمن‌ماه را تشریح کرد.

فرزین رضایی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان کردستان در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز _چهارشنبه ۲۹ بهمن‌ماه _ اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۷ نفر مبتلای قطعی به کرونا در بیمارستان‌های استان کردستان بستری هستند.

وی افزود: از این تعداد ۷۴ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰ نفر در شهرستان مریوان، ۹ نفر در شهرستان سقز، ۱۰ نفر در شهرستان قروه، ۸ نفر در شهرستان بیجار، ۶ نفر در شهرستان کامیاران، ۳ نفر در شهرستان دیواندره و ۷ نفر در شهرستان بانه هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کردستان با بیان اینکه طی ۲۴ ساعت گذشته ۴۴ بیمار مبتلای قطعی کرونا در کردستان شناسایی شده‌اند، ادامه داد: هم اکنون ۲۳ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان‌های سطح استان کردستان بستری هستند.

رضایی با بیان اینکه فوتی مبتلا به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در کردستان گزارش نشده است، گفت: مجموع جان‌باختگان بیماران مبتلا به کرونا در این استان در شمار هزار و ۶۹ نفر ثابت ماند.

وی اظهار کرد: از تعداد کل موارد فوتی در استان کردستان، ۴۲۶ نفر در شهرستان سنندج، ۱۰۳ نفر در شهرستان مریوان، ۱۸۲ نفر در شهرستان سقز، ۷۲ نفر در شهرستان قروه، ۴۸ نفر در شهرستان بیجار، ۶۹ نفر در شهرستان کامیاران، ۶۲ نفر در شهرستان دیوان دره، ۸۷ نفر در شهرستان بانه، ۱۷ نفر در شهرستان دهگلان و ۳ نفر در شهرستان سروآباد بوده است.

کد خبر 475735

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.