آیین نامه مصوبه شهر دوستدار سالمند تهران روی میز شورا

اعضای شورا در دویست و هفتادمین جلسه شورا به بررسی لوایحی از طرح مدیریت پسماند تا آیین نامه مصوبه شهر دوستدار سالمند می‎پردازند.

به گزارش ایمنا، دویست و هفتادمین جلسه علنی شورای شهر تهران در تاریخ یکشنبه ۱۹ بهمن ماه ۱۳۹۹ برگزار می‌شود.

این جلسه با بررسی یک فوریت لایحه شهردار تهران در خصوص «طرح جامع مدیریت پسماند شهر تهران» و بررسی یک فوریت طرح «الزام شهرداری تهران به ایجاد لایه فعالیت‌های دانش بنیان و نو آورانه در شهر تهران» آغاز شده و سپس طرح «ایجاد اداره کل سلامت، ایمنی و محیط زیست شهر تهران» بررسی می‌شود.

در ادامه جلسه انتخاب شش نفر نماینده شورا از شخصیت‌های صاحب نظر در حوزه‌های مأموریتی موضوع بند «چ» ذیل تبصره دوم مصوبه «اصلاحیه مصوبه اعطای نشان‌های شهروندی» و لایحه شهردار تهران در خصوص انتخاب دو نفر کارشناس متخصص جهت عضویت در شورای سازمان نوسازی شهر تهران در اجرای بند «د» ذیل ماده نهم اساسنامه شرکت مذکور و قرائت گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری بررسی می‌شود.

سپس طرح «الزام شهرداری تهران با توجه به ظرفیت‌های گردشگری در فرآیند بازنگری طرح تفصیلی شهر تهران و ایجاد لایه گردشگری در نقشه‌های این طرح» و ارائه گزارش کمیسیون شهرسازی و معماری و بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص «مجوز واگذاری حق بهره برداری از هشت مرکز بهاران به سازمان بهزیستی استان تهران» و قرائت گزارش کمیسیون مشترک کمیسیون‌های (سلامت، محیط زیست و خدمات شهری-فرهنگی و اجتماعی) بررسی خواهند شد.

همچنین طرح «اصلاح تبصره یک مصوبه ساماندهی مشارکت اجتماعی در محلات» بررسی می‌شود.

در ادامه بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به توسعه و تجهیز ناوگان رفت و روب» و بررسی لایحه شهردار تهران موضوع انتخاب ۲ کارشناس متخصص جهت عضویت در مجمع عمومی شرکت نوسازی عباس آباد در اجرای ماده دهم مصوبه اساسنامه شرکت مذکور در دستور کار قرار می‌گیرند.

در پایان نیز بررسی طرح «الزام شهرداری تهران به ثبت میراث طبیعی کوه بی بی شهربانو» و بررسی لایحه شهردار تهران در خصوص «آئین نامه مصوبه شهر دوستدار سالمند» انجام می‌شود.

کد خبر 473256

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.