جنتی: آمریکا حتی به ارزش‌های باطل خود نیز پایبند نیست

دبیر شورای نگهبان، «دشمن‌شناسی» را وظیفه همه‌ مردم دانست و با بیان اینکه باید «شیطان اکبر» را شناخته و در مسیر مقابله با آن گام برداریم، گفت: آمریکا امروز دچار شکاف و نقار شده و حتی به ارزش‌های باطل خود نیز پایبند نیست.

به گزارش ایمنا به نقل از پایگاه اطلاع‌رسانی شورای نگهبان، آیت‌الله احمد جنتی روز چهارشنبه در جلسه این شورا ضمن اشاره به نزدیک شدن به ایام الله دهه فجر اظهار کرد: در این ایام اتفاقاتی نظیر فرمان امام خمینی (ره) برای شکستن حکومت نظامی، بازگشت ایشان به کشور پس از ۱۵ سال تبعید و سقوط رژیم منحوس پهلوی در ۲۲ بهمن که لیله‌القدر انقلاب بود، صورت گرفت.

وی با بیان اینکه انقلاب اسلامی مسیر جدیدی پیش روی مسلمانان جهان قرار داد، گفت: همه باید خدا را بابت انقلاب اسلامی شاکر باشیم؛ چرا که امروز انقلاب اسلامی و تفکر انقلاب اسلامی مقابل تمام زورگویان عالم ایستاده و با افتخار در این مسیر می‌درخشد.

دبیر شورای نگهبان از رسانه‌ها و رسانه ملی خواست که در دهه فجر انقلاب اسلامی، دستاوردهای انقلاب و خدمات ۴۲ ساله انقلاب اسلامی را به مردم یادآوری کنند و تصریح کرد: از ابتدای انقلاب تاکنون، ایران اسلامی بحران‌های زیادی را به خود دیده، ولی در تمام این ادوار و فتنه‌های گوناگونی که دشمنان برای این مردم و این کشور رقم زدند، ملت ایران با هوشیاری پشت سر امامین انقلاب حرکت کردند و با سلامت کامل از این فتنه‌ها عبور کردند. البته باید همچنان مراقب باشیم تا انقلاب اسلامی ضربه نخورد.

جنتی با بیان اینکه مردم زحمت زیادی برای حفظ این انقلاب ارزشمند کشیده‌اند و در حال حاضر که دچار مشکلات اقتصادی زیادی هستند، عنوان کرد: وظیفه مسؤولان است تا هرچه زودتر مشکلات مردم عزیز را حل کنند.

وی در ادامه با اشاره به آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی اضافه کرد: همه ما وظیفه داریم نسل‌های جدید را با آرمان‌ها و اهداف انقلاب اسلامی آشنا کنیم و این وظیفه‌ای بسیار مهم برای نسل حاضر است.

دبیر شورای نگهبان در بخش دیگری از سخنان خود، «دشمن‌شناسی» را وظیفه همه مردم دانست و گفت: باید «شیطان اکبر» را شناخته و در مسیر مقابله با آن گام برداریم؛ البته باید به این نکته هم توجه داشت که آمریکا، امروز دچار شکاف و نقار شده و حتی به ارزش‌های باطل خود نیز پایبند نیست.

جنتی خاطرنشان کرد: تعجب می‌کنم از افرادی که همچنان به آمریکای در حال سقوط دلخوش کرده‌اند و به این رژیم جنایتکاری که حاج قاسم عزیز ما را ناجوانمردانه به شهادت رساند، دل بسته‌اند.

کد خبر 471310

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.