گسترش روابط تجاری ایران و عمان با تاکید بر منابع ارزی جدید

رئیس کل بانک مرکزی در خصوص افزایش روابط بانکی و تجاری با تاکید بر ظرفیت‌های دو کشور با توجه به تحولات منطقه‌ای و بین المللی با استفاده از منابع جدید ارزی، با مقامات عمانی رایزنی کرد.

به گزارش ایمنا و به نقل از بانک مرکزی، عبدالناصر همتی، رئیس کل بانک مرکزی در ادامه دیدارهای خود با مقامات کشور عمان، صبح امروز در نشستی مشترک با رئیس بانک مرکزی عمان (طاهر سلیم الامری) و وزیر صنعت و تجارت این کشور (قیس بن محمد الیوسف) به بررسی راهکارهای گسترش روابط اقتصادی دو کشور پرداخت.

در این نشست طرفین در خصوص افزایش روابط بانکی و تجاری با تاکید بر ظرفیت‌های دو کشور با توجه به تحولات منطقه‌ای و بین‌المللی با استفاده از منابع جدید ارزی رایزنی کردند.

گفتنی است رئیس کل بانک مرکزی روز گذشته در رأس هیأتی شامل معاونان وزارتخانه‌های صمت و بهداشت به همراه معاون ارزی بانک مرکزی به منظور انجام مذاکرات در خصوص پیشبرد همکاری‌های بانکی و تجاری بین ایران و عمان عازم مسقط پایتخت این کشور شده است.

تأکید بر توسعه روابط اقتصادی و بانکی ایران و عمان و تعمیق روابط بانکی و تجاری دو کشور باتوجه به شرایط جدید بین‌المللی موضوع اصلی رایزنی‌های عبدالناصر همتی با مقامات عمانی است.

کد خبر 471308

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.