اطلاعیه شرکت توزیع برق تهران درباره خاموشی‌های امروز

شرکت توزیع برق جداول و ساعات خاموشی های تهران، در روز سه شنبه هفتم بهمن ۱٣٩٩ را اعلام کرد.

به گزارش ایمنا، شرکت توزیع برق طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پیرو اعلام قبلی در خصوص بروز برخی محدودیت‌ها در تأمین انرژی مصرفی مورد نیاز سوخت نیروگاه‌های کشور، برنامه احتمالی خاموشی‌های روز سه شنبه هفتم بهمن ۱٣٩٩ در سایت شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ بارگذاری گردید. مشترکان تهرانی می‌توانند با مراجعه به سایت این شرکت به آدرس WWW.TBTB.IR و یا از طریق اپلیکیشن برق من از برنامه خاموشی‌های احتمالی مطلع شوند.

در همین راستا و به منظور آگاه سازی هموطنان تهرانی از زمان قطعی برق و کاهش هرچه بیشتر تبعات منفی ناشی از این مساله، در صورت نیاز به اعمال خاموشی، قطعی برق بر اساس برنامه تعیین شده ذیل، اطلاع رسانی خواهد شد.

این شرکت ضمن عذرخواهی از تمامی مشترکان فهیم و صبور خود به آنان اطمینان می‌دهد تمامی خانواده شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ، همچون سایر تلاشگران صنعت برق کشور، با تمام توان در تلاشند تا کوچک‌ترین خللی در ارائه خدمات به هموطنان رخ ندهد. همچنین این شرکت امیدوار است همچون گذشته با همراهی مردم و صرفه‌جویی ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، نیاز به اعمال خاموشی وجود نداشته باشد. "

طبق اعلام شرکت توزیع برق استان تهران " با توجه به افزایش شدید مصرف گاز و برق در بخش‌های خانگی و صنعتی و به دنبال آن، محدودیت در تأمین سوخت گاز نیروگاه‌ها، احتمال بروز و اعمال خاموشی در برخی از مناطق برق تحت پوشش وجود دارد. از این رو ممکن است خاموشی‌های نوبتی، همزمان با سایر نقاط کشور اعمال شود. بدین وسیله از عموم مردم و مشترکین درخواست می‌گردد با کاهش حداقل ۱۰ درصدی در مصرف برق و گاز، صنعت برق را در تأمین برق مطمئن و پایدار یاری کنند.

ضمناً هموطنان می‌توانند جهت آگاهی از اطلاعات خاموشی مناطق و محل‌های خود با مراجعه به سایت شرکت توزیع برق استان تهران به آدرس www.tvedc.ir و همچنین با نصب اپلیکیشن برق من بر روی موبایل‌های هوشمند خود از زمان خاموشی‌های احتمالی مطلع شوند.

کد خبر 470917

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.