تقاطع غیر همسطح نایبند بندرعباس یک گام تا بهره‌برداری

معاون عمرانی و امور زیربنایی شهردار بندرعباس گفت: فاز دوم بتن‌ریزی تقاطع غیر هم‌سطح شهدای نایبند با استفاده از ۴۶۰ متر مکعب بتن به اجرا در آمده است.

به گزارش ایمنا، حسین بازماندگان در بازدید از پروژه تقاطع غیر هم‌سطح شهدای نایبند اظهار کرد: فاز دوم بتن ریزی این پروژه به اجرا درآمده است.

وی با بیان اینکه این تقاطع غیر همسطح تا پایان سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد، خاطرنشان کرد: با اجرای فاز دوم بتن ریزی به حجم ۴۶۰ متر مکعب، این پروژه به مرحله بهره‌برداری نزدیک شده است.

معاون شهردار بندرعباس با بیان اینکه عرشه این پل ۱۶۵ متر طول دارد و تا یک ماه آینده بتن ریزی کل عرشه پل به پایان می‌رسد، تصریح کرد: کل مسیر پل در این تقاطع به طول ۳۵۰ متر و عرض ۱۹ متر است.

بازماندگان با بیان اینکه این تقاطع به عنوان هفتمین تقاطع غیر همسطح شهر بندرعباس به بهره‌برداری می‌رسد، افزود: تقاطع غیر هم سطح شهدای نایبند بلوار پردیس را به بلوار آزادگان و بلوار جمهوری اسلامی متصل می‌کند.

وی با بیان اینکه این تقاطع به موازات بلوار امام خمینی (ره) و بلوار امام حسین (ع) قرار گرفته است، گفت: بخش عمده‌ای از ترافیک بلوار امام (ره) با راه‌اندازی این تقاطع کاهش می‌یابد و موجب روان‌سازی ترافیک می‌شود.

بازماندگان عنوان کرد: پس از اتمام بتن‌ریزی فاز سوم، آرماتوربندی بخش‌های نهایی شروع می‌شود و تا پایان سال جاری این پروژه به بهره‌برداری می‌رسد.

کد خبر 470627

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.