زندآور: اقدامات حمل و نقلی اصفهان در دوره پنجم بی‌سابقه است

رییس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان گفت: اقدامات حمل و نقلی شهر در هیچ دوره‌ای این گونه جدی دنبال نشده است و علی رغم زمان‌بر و هزینه‌بر بودن پروژه مترو، مدیریت شهری در این دوره به اجرای خط دو مترو ورود کرده است.

‌به گزارش خبرنگار ایمنا، امیراحمد زندآور امروز _یکشنبه پنجم بهمن ماه ۹۹ _ در آئین اضافه شدن دو رام قطار شهری به خط اول متروی اصفهان، اظهار کرد: بهره برداری از دو رام قطار جدید در راستای برنامه «هر یکشنبه، یک افتتاح» است که توسط مدیریت شهری اصفهان با هزینه بسیار بالا و علی رغم شرایط سخت اقتصادی کنونی تهیه شده است.

وی ادامه داد: بهره برداری از این مجموعه کار بسیار ارزشمند و چشمگیری بوده که جا دارد از شهرداری اصفهان به دلیل این اهتمام و اجرای بی وقفه پروژه‌های عمرانی در شهر قدردانی کرد.

رئیس کمیسیون حمل و نقل و فناوری اطلاعات شورای اسلامی شهر اصفهان با بیان اینکه بخش حمل و نقل شهری یکی از حوزه‌های هزینه‌بر است، خاطر نشان کرد: در دوره پنجم شورای شهر شاهد فعالیت‌های چشمگیری در بخش حمل و نقل بوده‌ایم که بی‌شک در سازمان قطار شهری و شرکت مترو برای تحقق اهداف حمل‌ونقلی شورا تلاش‌ زیادی شده است.

وی با بیان اینکه در حوزه حمل و نقل شهر به ویژه احداث مترو هزینه‌های سنگینی صرف می‌شود به طوری که یک شهر زیر شهر در حال اجراست، خاطرنشان کرد: این اقدامات در هیچ دوره‌ای از فعالیت شهرداری این گونه جدی دنبال نشده است و علی رغم زمان‌بر و هزینه‌بر بودن پروژه مترو، مدیریت شهری در این دوره به اجرای خط دو مترو ورود کرده است.

زندآور با بیان اینکه در خط دو ایستگاه‌ها با پیشرفت قابل توجه در حال احداث است، اظهار امیدواری کرد: زیرساخت‌های حمل و نقل شهر از جمله مترو که اکنون فراهم شده، در دوره‌های بعدی نیز استمرار پیدا کند تا مردم بدون دغدغه سفرهای درون شهری خود را با امکاناتی مطلوب انجام دهند.

کد خبر 470519

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.