حریق گسترده در یک سوله در بزرگراه آزادگان

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران از وقوع حریق گسترده در یک کارگاه تزیینات خودرو خبر داد.

به گزارش ایمنا، سیدجلال ملکی دراین‌باره اظهار کرد: ساعت ١٨: ٠٠ روز جاری یک مورد آتش سوزی گسترده در یک کارگاه تزئیناتی خودرو در بزرگراه آزادگان خیابان غفاری به سامانه ١٢۵ سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران اطلاع داده شد.

وی افزود: محل حادثه سوله‌ای حدوداً ۴٠٠ متری بود که سه طبقه داشت، البته این محل خارج از حوزه استحفاظی آتش نشانی تهران است اما سه ایستگاه آتش نشانی به همراه خودروهای پشتیبانی فوماتیک و تانکر آب به محل اعزام شدند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران ادامه داد: این کارگاه تزئینات خودرو بیشتر در زمینه صندلی‌ها کار می‌کرد و چهار دستگاه خودرو آفرود در طبقه همکف و مقداری لوازم در محل وجود داشت. در دو طبقه بالایی هم مقدار بسیار زیادی صندلی وجود داشت.

ملکی ادامه داد: زمانی که نیروها به محل رسیدند هر سه طبقه کاملاً شعله ور بود و شعله‌های آتش از سه طرف سوله به بیرون می‌زد. بیم تخریب شدن سقف سوله در اثر حرارت وجود داشت و هنوز هم امکان تخریب شدن بخشی از سقف وجود دارد.

وی افزود: آتش نشانان عملیات را آغاز کردند و مشغول عملیات شدند که در مرحله اول از سرایت آتش به کارگاه‌های همجوار جلوگیری کردند و آتش را تحت کنترل درآوردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه تاکنون مورد مصدومیت و تلفات جانی نداشته این گفت: در حال حاضر آتش تقریباً خاموش شده و در واقع شعله زنی اولیه انجام شده است. نیروها با نفوذ به داخل در حال ایمن سازی محل هستند.

ملکی ادامه داد: مشخص است که این حادثه خسارت زیادی بر جای گذاشته است. پس از پایان عملیات محل تحویل عوامل انتظامی خواهد شد.

منبع: ایسنا

کد خبر 470391

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.