سه امتیاز بازی با گل گهر را می خواهیم

مربی تیم فوتبال تراکتور گفت: گل گهر با شروع خوبی که داشته، به یکی از تیم‌های مطرح لیگ تبدیل شده است؛ بازی سختی داریم، اما تلاش می کنیم بهترین کیفیت خود را به نمایش بگذاریم.

به گزارش خبرنگار ایمنا، عباس چمنیان در رابطه با دیدار مقابل گل گهر سیرجان، اظهار کرد: گل گهر سیرجان یکی از تیم‌های خوب لیگ برتر است و بازیکنان حرفه ای دارد، این تیم با شروع خوبی که داشته، به یکی از تیم‌های مطرح لیگ تبدیل شده است؛ بازی سختی داریم، اما تلاش می‌کنیم بهترین کیفیت‌مان را به نمایش بگذاریم. هفته گذشته شرایط خاصی رقم خورد و نتوانستیم امتیاز لازم را کسب کنیم که پس از این دیدار هم زمان زیادی نداشتیم و فقط یک جلسه تمرین اصلی انجام دادیم با این حال، تلاش کردیم نقاط ضعف‌مان را برطرف کنیم و مهیای دیدار مقابل گل گهر سیرجان شویم.

وی ادامه داد: همه بچه‌ها با انگیزه بالا در تلاش هستند که سه امتیاز دیدار مقابل گل گهر را کسب کنند و امیدواریم شرایط به‌گونه‌ای رقم بخورد که دل هواداران تراکتور را شاد کنیم.

مربی تراکتور در مورد غایبان تراکتور در دیدار مقابل گل گهر سیرجان تصریح کرد: یکی، دو بازیکنان در دیدار مقابل استقلال مصدوم شدند و در حال حاضر تحت درمان هستند، کادر پزشکی صبح فردا نظر نهایی را در خصوص این بازیکنان خواهد داد، خوشبختانه بازیکنانی داریم که هم کیفیت و هم انگیزه کافی را برای جایگزینی نفرات غایب دارند، میلاد فخرالدینی هم تنها محروم تراکتور در دیدار مقابل گل گهر سیرجان است.

کد خبر 470138

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.