وکیل بیرانوند: شکایت از پرسپولیس را در کمیته وضعیت ثبت کردیم/ رای فدراسیون را قبول می کنیم

وکیل دروازه بان سابق پرسپولیس گفت: هر حکمی فدراسیون فوتبال در پرونده بیرانوند بدهد قبول می کنیم زیرا این موضوع داخلی است.

به گزارش ایمنا، مصطفی سلیمانی به کمیته وضعیت فدراسیون فوتبال اظهار کرد: اختلاف ما با پرسپولیس درباره میزان مطالبات بیرانوند است و مدارکمان را در اختیار کمیته وضعیت قرار دادیم تا به این پرونده رسیدگی و حکم خود را صادر کند.

وی درباره اینکه در صورت نتیجه نگرفتن از کمیته وضعیت پرونده را در مراجع بین المللی مانند فیفا پیگیری می‌کند، اظهار کرد: این موضوع داخلی است و ارتباطی به فیفا ندارد هر حکمی فدراسیون فوتبال ایران بدهد قبول می‌کنیم زیرا به عدالت کمیته وضعیت ایمان داریم.

وکیل بیرانوند درباره اینکه به نظر می‌رسد کمیته وضعیت تاکنون نامه‌ای درباره دریافت این شکایت برای باشگاه پرسپولیس ارسال نکرده است، گفت: من در جریان این موضوع نیستم. معمولاً مدتی طول می‌کشد تا پس از تشکیل پرونده از طرف مقابل لایحه بخواهند و این تأخیر هم طبیعی است. به هر حال ما پرونده را در کمیته وضعیت ثبت کرده ایم و اکنون منتظر سایر مراحل می‌مانیم.

سلیمانی درباره جلسات خود با تیم مدیریتی جدید باشگاه پرسپولیس برای پیگیری طلب بیرانوند عنوان کرد: اعتقاد داریم بیرانوند حدود پنج میلیارد از پرسپولیس طلب دارد، اما با تیم مدیریتی جدید هم به توافق نرسیده ایم.

منبع: فارس

کد خبر 470114

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.