طرح تخفیف عوارض پروانه‌های ساختمانی شهرداری یاسوج

مدیر شهرسازی شهرداری یاسوج گفت: مالکانی که قصد دارند از مزایای این طرح بهرمند شوند هم اکنون با مراجعه به شهرداری و دفاتر پیشخوان، نسبت به تشکیل پرونده، تهیه نقشه و انجام مراحل صدور پروانه اقدام کنند.

به گزارش ایمنا؛ باقر باقر پور اظهار کرد: طرح تخفیف عوارض پروانه‌های ساختمانی مسکونی و تجاری همزمان با دهه مبارک فجر در یاسوج آغاز می‌شود و تا آخر سال جاری ادامه دارد.

وی با بیان اینکه در این طرح پروانه‌های صرفاً مسکونی و تفکیک عرصه و اعیان مشمول ۳۰ درصد تخفیف می‌شود، ادامه داد: برای پروانه‌های تجاری، رفاهی، آموزشی و بهداشتی ۲۰ درصد تخفیف داده خواهد شد.

مدیر شهرسازی شهرداری یاسوج افزود: برای پروانه‌های تجاری و مسکونی ۲۵ درصد تخفیف عوارض شهرداری اعمال خواهد شد.

باقرپور اضافه کرد: اگر مالکان قصد تخریب و نوسازی ملک خود را داشته باشند، پروانه جدید مشمول این تعرفه خواهد شد و همچنین هر پرونده ساختمانی تنها یک بار مشمول عوارض می‌شود.

وی تصریح گرد: جرایم ساختمانی از جمله کمیسیون ماده ۱۰۰، هزینه‌های نقل و انتقال و همچنین سهم شهرداری مشمول تخفیف نمی‌شود.

مدیر شهرسازی شهرداری یاسوج با بیان اینکه در ماه‌های بهمن و اسفند به دلیل حجم مراجعات ممکن است پرونده برخی مالکان تکمیل نگردد و شامل این تخفیف نشود، گفت: مالکانی که قصد دارند از مزایای این طرح بهرمند شوند از هم اکنون با مراجعه به شهرداری و دفاتر پیشخوان، نسبت به تشکیل پرونده، تهیه نقشه و انجام مراحل صدور پروانه اقدام کنند.

کد خبر 469882

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.