شرمنده‌ام و عذرخواهی می‌کنم/اشتباهاتی داشتیم که بعید بود

سرمربی تیم والیبال سایپا گفت: در دو ست ابتدایی اشتباهات زیادی داشتیم و اگر تیمی اشتباه می‌کند مربوط به عملکرد سرمربی است.

به گزارش ایمنا، ناصر شهنازی پس از شکست ۳ بر ۲ تیم والیبال سایپا مقابل هراز آمل در هفته بیست و دوم لیگ برتر باشگاه‌های کشور گفت: بازی بسیار باکیفیتی بود و مردم از دیدن این والیبال لذت بردند. والیبال ما فراتر از آسیا است و مردم این حق را دارند که از دیدن بازی‌های خوب لذت ببرند.

سرمربی تیم والیبال سایپا ادامه داد: والیبال برد و باخت دارد. در دو ست ابتدایی اشتباهات زیادی داشتیم و اگر تیمی اشتباه می‌کند مربوط به عملکرد سرمربی است. اشتباهاتی داشتیم که از تیم ما بعید بود.

وی گفت: در ست پنجم شرایط خاص است و فکر می‌کنم شرایطی پیش آمد که آنها به پیروزی رسیدند. باید به هر دو تیم تبریک گفت. تجربه بسیار خوبی برای ما بود و قطعاً از این تجربه در بازی‌های بعدی استفاده خواهیم کرد. از این شکست شرمنده هستم و از هواداران سایپا عذرخواهی می‌کنم. جای نگرانی نیست و روز به روز بهتر می‌شویم.

فولاد مبارکه سپاهان و لبنیات هراز آمل با کسب شانزدهمین پیروزی، صعود خود را به مرحله پلی‌آف لیگ برتر مردان ایران قطعی کردند.

منبع: تسنیم
کد خبر 469786

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.