ارتقای ایمنی با استفاده از سیستم بازرسی اثربخش و کارآمد

معاون بهره‌برداری شرکت فولاد مبارکه در جلسۀ کمیتۀ حفاظت فنی و بهداشت کار فولاد مبارکه که با حضور مدیران ارشد و مدیران نواحی تولیدی و پشتیبانی برگزار شد، وجود سیستم بازرسی اثربخش و کارآمد را موجب ارتقای ایمنی شرکت دانست.

به گزارش ایمنا، مختار بخشیان بازرسی تجهیزات در خطوط تولید را بااهمیت خواند و اظهار کرد: اجرای دستورالعمل‌های ایمنی و ردیابی عدم انطباق‌ها در خط تولید از مؤلفه‌های اصلی دست‌یابی به نتایج مطلوب ایمنی است.

وی در ادامه ضمن اشاره به نقش پراهمیت اپراتورهای خط تولید و تعمیرات در زمینه بازرسی تجهیزات، خواستار پیگیری و جدیت بیشتر کارکنان شرکت در زمینه بازرسی و تکمیل چک لیست‌های بازرسی تجهیزات محیط کار شد.

لزوم رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی ویروس کرونا در نواحی

حسین مدرسی‌فر، مدیر ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و محیط زیست شرکت فولاد مبارکه نیز در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از اقدامات صورت‌گرفته جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا، رعایت حداکثری شیوه‌نامه‌های بهداشتی ویروس کرونا در نواحی مختلف را مورد تأکید قرار داد.

نتایج مطلوب ایمنی، نشانه فرهنگ غنی کارکنان فولاد مبارکه در این زمینه

در ادامه این جلسه، جواد کیانی رئیس ایمنی، بهداشت حرفه‌ای و آتش‌نشانی به تشریح شاخص‌های حوادث در ۹ ماه گذشته پرداخت و ضمن قدردانی از تلاش مدیران و کارکنان فولاد مبارکه در زمینه رعایت دستورالعمل‌های ایمنی، دست‌یابی به نتایج مطلوب در حوزه ایمنی را نشانه فرهنگ غنی کارکنان فولاد مبارکه در این خصوص عنوان کرد.

نتایج ارزنده ایمنی، نتیجه اقدامات اثربخش کارکنان

رسول فرهادی، سرپرست ایمنی فنی و بازرسی نیز در پایان گزارشی از روند انجام اقدامات پیشگیرانه و اصلاحی در خصوص موارد مطرح در کمیته حفاظت فنی آذرماه سال جاری ارائه کرد و دست‌یابی به نتایج ارزنده در زمینه ایمنی را نتیجه تلاش همگانی در اجرای اثربخش اقدامات تعریف‌شده برشمرد.

کد خبر 469244

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.