امدادرسانی به ۸۱ آسیب دیده در ۳۳ حادثه/حوادث جاده‌ای در صدر آمار

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان از امدادرسانی به ۸۱ آسیب دیده ناشی از ۳۳ حادثه به وسیله ۴۷ تیم عملیاتی این جمعیت در هفته گذشته خبر داد.

داریوش کریمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص وضعیت امدادرسانی جمعیت هلال‌احمر استان اصفهان در حوادث هفته گذشته، اظهار کرد: پوشش امدادی ۳۳ حادثه در هفته قبلی انجام شده است و ۸۱ آسیب دیده ناشی از حادثه در این مدت از خدمات امدادی هلال‌احمر استان اصفهان بهره‌مند شدند و حوادث جاده‌ای با ۲۰ حادثه همچنان بیشترین آمار را به خود اختصاص داده است.

وی با تاکید بر حوادث تحت پوشش این جمعیت از ۲۰ تا ۲۶ دی ماه، تصریح کرد: در این بازه زمانی ۲۰ مورد حادثه جاده‌ای، سه مورد حادثه شهری، شش مورد خدمات حضوری، دو مورد حادثه کوهستان و دو مورد حادثه صنعتی و کارگاهی به وسیله نیروهای امدادی جمعیت هلال‌احمر استان پوشش داده شده است.

معاون امداد و نجات جمعیت هلال‌احمر اصفهان، خاطرنشان کرد: در امدادرسانی به حوادث رخ داده تعداد نجات یافتگان ۲۷ نفر بودند که از این تعداد ۲۰ نفر به بیمارستان‌ها منتقل شدند و تعداد هفت نفر خدمات درمانی سرپایی دریافت کردند.

کریمی تصریح کرد: ۱۲۱ نفر نیروی عملیاتی نجات گر و امدادگر این جمعیت در قالب ۴۷ تیم عملیاتی با به کارگیری ۳۳ دستگاه خودروی امدادی و همراه داشتن تجهیزات لازم امدادی در عملیات‌های یاد شده فعالیت داشتند.

وی افزود: از همه شهروندان تقاضا می‌شود ضمن رعایت نکات ایمنی در صورت بروز هر گونه حوادث احتمالی، بلافاصله با تلفن ۱۱۲ ندای امداد جمعیت هلال‌احمر تماس بگیرند.

کد خبر 468904

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.