دستیگری فردی که با تجهیزات نظامی سرقت می‌کرد

رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ از دستگیری سارق حرفه‌ای با ۵۰ فقره سرقت خبر داد و گفت: متهم با استفاده از تجهیزات نظامی از مال باختگان سرقت می‌کرد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ جلیل موقوفه در تشریح این خبر، اظهار کرد: روز گذشته تیم عملیات کلانتری وردآورد از حضور مشکوک فردی که با یک دستگاه خودروی سواری پراید که مدعی بود مأمور پلیس است در یکی از محله‌ها با خبر شدند.

وی اضافه کرد: بلافاصله گشت‌های کلانتری برای بررسی موضوع به نشانی اعلامی اعزام شدند، ولی متهم محل را ترک کرده بود که گشت زنی‌های هدفمند برای شناسایی متهم آغاز و مأموران موفق شدند پس از گذشت مدتی خودرو وی را شناسایی کنند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران با بیان اینکه متهم در حال پرسه زنی در محدوده اعلامی بود، گفت: خودروی وی توقیف و در بازرسی از داخل آن یک دست لباس نظامی و یک اسلحه کلت پلاستیکی کشف و متهم برای تحقیقات پلیسی به کلانتری ورد آورد انتقال یافت.

وی با اشاره به اینکه متهم در کلانتری به ۵۰ فقره سرقت با استفاده از تجهیزات نظامی از شهروندان و واحدهای صنفی معترف شد، گفت: در رصدهای اطلاعاتی مشخص شد که متهم سابقه دار بوده و پیشتر در شهرهای قم، نور و کلانتری ۱۳۴ شهرک قدس دستگیر و روانه زندان شده است.

تاکنون ۳۵ نفر از شاکیان متهم را شناسایی کرده‌اند و تحقیقات پلیسی برای کشف جزئیات پرونده ادامه دارد.

کد خبر 468599

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.