بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی جریمه شدند

نیروی انتظامی از جریمه بیش از ۳۷هزار خودرو به دلیل نقض محدودیت‌های کرونایی در روز چهارشنبه خبر داد.

به گزارش ایمنا، نیروی انتظامی در تشریح عملکردش در اجرای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در روز چهارشنبه، ۲۴ دی ماه اعلام کرد که در این روز ۴۰۲۳ تن از مأموران خود را برای اجرای طرح در ۱۹۵۸ نقطه از کشور به کار گرفته است.

این مأموران با اقدامات خود منجر به کاهش شش درصدی تعداد تردد خودروها نسبت به تاریخ مشابه در سال قبل شدند. همچنین به رانندگان ۱۵ هزار و ۱۶۸ دستگاه خودروی سواری نیز تذکر لسانی داده شده و از ادامه سفر راننده و مسافران ۹ هزار و ۴۰۳ دستگاه خودرو جلوگیری شده و آنان به مبدا خود بازگشت داده شده‌اند.

در زمینه اقدامات انتظامی مرتبط با صنوف نیز از ۷۳۷۹ واحد صنفی در روز چهارشنبه بازدید شده که منجر به صدور تذکر و صورتجلسه برای ۵۰۲۵ واحد و پلمب ۱۴۵ واحد متخلف شده است.

در موارد اعمال قانون نیز در روز گذشته ۲۳ هزار و ۳۱۵ خودرو در طرح محدودیت شبانه جریمه شدند و ۹۶۷۴ و ۴۲۵۹ دستگاه خودرو نیز به ترتیب در مناطق نارنجی و قرمز مورد اعمال قانون قرار گرفته‌اند که جمع این موارد ۳۷ هزار و ۲۴۸ مورد است.

در روز گذشته، ۳۱ هزار و ۲۴۷ پیامک هم از سوی پلیس به رانندگان متخلفی که محدودیت‌ها و پروتکل‌های کرونایی را رعایت نکرده بودند، ارسال شده است.

منبع: میزان
 

کد خبر 468553

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.