۱۲ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند خوزستان تامین شد

استاندار خوزستان گفت: ۱۲ هزار تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند خوزستان تاکنون تامین شده و برای توزیع بین دانش‌آموزان، در اختیار آموزش و پرورش این استان قرار گرفته است.

به گزارش ایمنا، غلامرضا شریعتی روز چهارشنبه در حاشیه نشست شورای آموزش و پرورش خوزستان در سرسرای استانداری در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه تمام تلاش دستگاه‌های مربوطه ایجاد عدالت آموزشی در تمامی مناطق مختلف استان است، اظهار کرد: برای استفاده دانش‌آموزان از آموزش مجازی در این شرایط سخت کرونایی، از تمامی ظرفیت‌ها از جمله شرکت‌ها برای تأمین تبلت مورد نیاز دانش‌آموزان نیازمند استان استفاده شده است.

وی افزود: در کنار تأمین این تعداد تبلت برای دانش‌آموزان نیازمند خوزستان، تفاهم نامه تأمین ۲۵ هزار تبلت بین استانداری و کمیته امداد امام خمینی (ره) خوزستان نیز منعقد شده که به زودی تأمین خواهد شد.

شریعتی تصریح کرد: تأمین تبلت برای دانش‌آموزان استثنایی خوزستان نیز در دستور کار استانداری و اداره کل آموزش و پرورش استان قرار دارد.

استاندار خوزستان ادامه داد: در مورد کمبود نیروی آموزشی و خرید خدمات هم تصمیماتی گرفته شده تا برای جوانان خوزستان ایجاد اشتغال شود و نیروی معلم مورد نیاز نیز برای کلاس‌های درس استان تأمین شود.

نشست شورای آموزش و پرورش خوزستان روز چهارشنبه همزمان با سراسر کشور به مناسبت بزرگداشت هفته شوراهای آموزش و پرورش به صورت ویدئو کنفرانس با حضور معاون اول رئیس جمهوری و وزیر آموزش و پرورش برگزار شد.

در نشست امروز از شهرستان‌های برتر در بخش شورای آموزش و پرورش تجلیل شد.

بنابه گزارش ایرنا، ۲۴ تا ۳۰ دی به عنوان هفته شورای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.

کد خبر 468444

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.