کتاب‌های اعلامی ناشران به نمایشگاه مجازی، منطبق با موجودی واقعی باشد

خانه کتاب و ادبیات ایران اعلام کرد: همزمان با آغاز ویرایش اطلاعات ناشران در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ناشران صرفا کتاب‌های موجود خود را در پنل فروش ثبت کنند.

به گزارش ایمنا، به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران، طبق ضوابط و شرایط حضور در نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران، ضروری است تعداد کتاب‌های اعلامی ناشران در پنل دقیقاً منطبق با موجودی واقعی ناشر باشد، چرا که مشاهده عناوین کتاب‌های خریداری شده در پنل ناشران در ایام نمایشگاه، به منزله پرداخت قیمت آن توسط مشتری است.

ضمن اینکه، طبق توافق صورت گرفته، در ایام نمایشگاه مأموران شرکت پست جمهوری اسلامی ایران برای تحویل گرفتن کتاب‌ها به ناشران مراجعه می‌کنند و ناشران موظف هستند کتاب‌های خود را به مأموران پست تحویل دهند. عدم توجه ناشران به این موضوع تخلف محرز محسوب می‌شود.

نخستین نمایشگاه مجازی کتاب تهران از اول تا ششم بهمن ماه سال جاری برگزار خواهد شد. علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از نحوه ثبت‌نام ناشران، بن نمایشگاه، سرویس‌های ارسال محصولات و سامانه فروش با سامانه پاسخگویی نمایشگاه مجازی کتاب تهران به شماره ۹۱۰۰۹۸۹۸-۰۲۱ تماس بگیرند.

کد خبر 468416

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.