آمار کرونا قزوین ۲۴ دی؛ بدون فوتی و ۶۴ ابتلای جدید

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین آخرین آمار مبتلایان، بهبود یافتگان و فوتی‌های مبتلا به کرونا در ۲۴ دی‌ماه را تشریح کرد.

محمدحسن ارداقیان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آخرین آمار کلی کرونا در استان قزوین در ۲۴ ساعت منتهی به ظهر امروز – چهارشنبه ۲۴ دی‌ماه- اظهار کرد: طی این مدت زمان ۶۴ بیمار جدید قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین شناسایی شده است و ۳۱ مورد جدید قطعی و مشکوک مبتلا به کرونا در بیمارستان‌های سطح استان قزوین بستری شدند.

وی گفت: در ۲۴ ساعت گذشته، فوتی جدید مبتلا به کرونا در استان قزوین گزارش نشده و با احتساب این آمار مجموع جان باختگان مبتلایان به کووید ۱۹ در استان از ابتدا تاکنون در شمار هزار و ۲۵۰ نفر ثابت ماند.

مدیر روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی قزوین تصریح کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۲۲ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین با بهبودی کامل از بیمارستان‌ها ترخیص شده یا از قرنطینه خانگی خارج شده‌اند.

وی گفت: در وضعیت کنونی ۱۸۹ بیمار مشکوک و دارای علامت کرونا ویروس در بیمارستان‌های استان قزوین بستری هستند که از این تعداد ۲۳ بیمار به دلیل وخامت شرایط جسمی در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

ارداقیان اظهار کرد: تاکنون ۱۶ هزار و ۵۷۷ بیمار قطعی مبتلا به کرونا در استان قزوین بستری شده است.

کد خبر 468410

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.