دبیرکل حزب اعتماد ملی استعفا کرد

دبیرکل حزب اعتماد ملی در آستانه برگزاری کنگره جدید این تشکل، در نامه‌ای به قائم مقام و اعضای حزب خواست با کناره‌گیری او موافقت کنند.

به گزارش ایمنا به نقل از روابط عمومی حزب اعتماد ملی، دبیرکل حزب اعتماد ملی در نامه‌ای به الیاس حضرتی قائم مقام این تشکل اصلاح‌طلب نوشت: پیرو دو نامه پیشینم در ششم دی ماه ۱۳۹۵ و نهم خرداد ماه ۱۳۹۷ مبنی بر استعفا از دبیرکلی حزب اعتماد ملی و در پی تصمیم اخیر کمیسیون ماده ۱۰ احزاب وزارت کشور در مورد اینجانب و سه عضو لایق و ارزشمند این حزب که از بدو تأسیس، حضوری فعال در این مجموعه داشتند، بار دیگر از اعضای محترم شورای مرکزی می‌خواهم با تصویب درخواست استعفای اینجانب، هرچه سریع‌تر مطابق موارد پیش بینی شده در اساسنامه نسبت به انتخاب دبیرکل جدید اقدام کنند.

وی در این نامه با تاکید بر اینکه مبارزه حزبی باید جایگزین انفعال و شخص محوری میان جریان‌های سیاسی کشور به ویژه جریان اصلاحات شود، گفت: اعتماد ملی امروز یک نهاد است و دیگر منحصر به فرد نیست و به همین علت فارغ از اینکه چه کسی دبیرکل آن باشد باید به فعالیت خود ادامه دهد. بقای ما در بقای تفکر ماست که قابل حذف نیست و این حزب اِن شاء الله نماد این اراده اجتماعی باشد و شما هم نسل به نسل در حفظ آن کوشا باشید.

کد خبر 468264

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.