علیرضا بیرانوند بعد دربی از پرسپولیس شکایت می‌کند

بیرانوند که این روزها در بلژیک به سرمی برد بارها به باشگاه پرسپولیس پیغام داده پول طلبش که مربوط به قرارداد و آپشن های گذشته او می شود را پرداخت کنند. در همین راستا او پس از دربی رسماً از پرسپولیس شکایت می کند.

به گزارش ایمنا درآستانه دربی، مصطفی سلیمانی وکیل علیرضا بیرانوند در فدراسیون فوتبال حاضر شد و به خبرنگاران گفت: "متاسفانه باشگاه پرسپولیس اقدامی برای پرداخت مطالبات علیرضا انجام نمی‌دهد و باید با ارسال دادخواست دریافت مطالباتش را پیگیری کنیم. وی برای این تیم زحمت کشید و با حق ترانسفر قراردادش چندین برابر مبلغی که از پرسپولیس گرفته بود به این تیم بازگرداند اما احترامی به علیرضا گذاشته نشد. اکنون هم در حال اقدام هستیم و در اولین فرصت دادخواست می‌دهیم."

البته وکیل علیرضا بیرانوند برای حل مشکل موکل استقلالی خودش بابک مرادی به فدراسیون فوتبال مراجعه کرده است.

در رابطه با ماجرای بیرانوند و پرسپولیس بد نیست بدانید این دروازه‌بان حدود ۴ میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان از باشگاه سابق خودش طلبکاراست.

بیرانوند که این روزها در بلژیک به سرمی برد بارها به باشگاه پرسپولیس پیغام داده پول طلبش که مربوط به قرارداد و آپشن های گذشته او می‌شود را پرداخت کنند. در همین راستا او پس از دربی رسماً از پرسپولیس شکایت می‌کند.

منبع: خبرورزشی

کد خبر 467472

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.