تحویل کتاب درب منازل با اجرای طرح «کتاب در خانه»

طرح کتاب در خانه با شعار «دیروز شما در کتابخانه ما؛ امروز ما در خانه شما» از سوی اداره امور کتابخانه ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان در حال برگزاری است.

به گزارش ایمنا، طیبه فاطمی اظهار کرد: طرح «کتاب در خانه» به مدت شش‌ماه الی یکسال کتاب‌های درخواستی امانت گیرنده را به صورت رایگان درب منزل تحویل می‌دهد.

رئیس اداره امور کتابخانه ها و سالن‌های مطالعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری اصفهان افزود: قصد داریم در آینده نزدیک عضویت در طرح «کتاب در خانه» را به صورت الکترونیکی کرده و درخواست شرکت کنندگان را از طریق کتابخانه مرکزی شهرداری اصفهان ثبت کنیم. کتاب‌ها در این طرح توسط پیک درب منزل تحویل داده می‌شود و درخواست‌های بعدی مشترکان ثبت می‌شود تا در نوبت بعدی کتاب‌های مورد نیاز در اختیار مشترک قرار داده شود.

وی با اشاره به اینکه مشارکت در این طرح می‌تواند کتابخانه های دیگر شهرداری را وارد مدار طرح «کتاب در خانه» کند، گفت: علاقه مندان در حال حاضر می‌توانند با مراجعه حضوری به کتابخانه‌های میرداماد و هنر درخواست خود را برای شرکت در طرح ارائه کرده و سه کتاب دریافت کنند.

فاطمی خاطرنشان کرد: تاکنون استقبال شهروندان از طرح «کتاب در خانه» رضایتبخش بوده که امیدواریم با اطلاع رسانی مناسب مردم از این فرصت فرهنگی نهایت بهره را ببرند.

علاقه مندان برای آشنایی و کسب اطلاعات بیشتر در خصوص طرح "کتاب در خانه" می‌توانند با شماره ۳۲۲۳۹۹۳۳ تماس گرفته و یا به سایت cle.ir مراجعه کنند.

کد خبر 467322

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.