آمار کرونا کاشان ۱۶ دی؛ ۱ فوتی و ۱۵ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه تحت پوشش این دانشگاه ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که شش نفر اهل کاشان هستند و یک مورد فوتی در این بازه زمانی در مراکز درمانی منطقه کاشان رخ داده است.

سیدعلیرضا مروجی، در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با بیان اینکه تاکنون ۱۱۷ هزار و ۱۶۳ نفر به مراکز بستری و سرپایی تشخیصی و درمانی در دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل مراجعه کرده‌اند، اظهار کرد: هشت هزار و ۷۰ بیمار مبتلا به کرونا ویروس تاکنون از مراکز درمانی منطقه کاشان مرخص شده‌اند.

وی گفت: طی ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان ۱۵ بیمار جدید مبتلا به کرونا ویروس بستری شده‌اند که ۱۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان بستری هستند و از این تعداد یک نفر اهل توابع آران و بیدگل، سه توابع کاشان، یک نفر اهل تهران و شش نفر اهل کاشان هستند، حداکثر سن بیماران بستری در بیمارستان شهید بهشتی کاشان ۹۷ سال و حداقل سن بستری ۳۱ سال است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته چهار نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند که همگی اهل آران و بیدگل هستند.

وی ادامه داد: در مجموع فعلاً ۷۲ بیمار مبتلا به کرونا ویروس در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند که از این تعداد ۶۱ نفر در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۲۴ نفر در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل تحت درمان هستند.

مروجی تصریح کرد: ۲۴ نفر از کل بیماران مبتلا به کرونا ویروس در این منطقه در بخش‌های مراقبت ویژه بستری هستند که از این تعداد ۲۰ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید بهشتی و چهار نفر در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدا تحت درمان هستند.

وی گفت: یک مورد فوتی در بیمارستان‌های منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته که یک مرد ۴۵ ساله بوده، رخ داده است.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان اضافه کرد: با اضافه شدن ۱۳ مورد جدید تست کرونا تاکنون جواب آزمایش ۱۲ هزار و ۹۸۵ نفر از نظر تست کرونا در منطقه کاشان مثبت شده‌ است.

کد خبر 466626

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.