دستگیری سارق سابقه‌دار داخل خودرو با ۳۷ فقره سرقت

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان از دستگیری سارق محتویات داخل خودروی شهروندان در عملیات کارآگاهان این پلیس و اعتراف وی به ۳۷ فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایمنا، به نقل از پایگاه خبری پلیس سرهنگ حسین ترکیان، اظهار کرد: در پی وقوع چندین فقره سرقت محتویات داخل خودروهای پارک شده شهروندان در حاشیه خیابان در منطقه شرق شهرستان اصفهان موضوع در دستور کار ویژه کارآگاهان پایگاه شرق پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان با بررسی محل‌های وقوع سرقت و پایش دوربین‌های مداربسته اطراف این محل‌ها سرانجام موفق شدند یکی از سارقان سابقه‌دار که در این سرقت‌ها دست داشت را شناسایی کنند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: کاراگاهان طی هماهنگی با مقام قضائی متهم را در مخفیگاهش دستگیر کردند که در تحقیقات صورت گرفته به ۳۷ فقره سرقت اعتراف و تأمین هزینه مصرفی مواد مخدر خود را انگیزه این سرقت‌ها عنوان کرد.

سرهنگ ترکیان با بیان اینکه سارق مذکور بیشتر از خودروهای مدل پایین که از ایمنی پایینی برخوردار هستند سرقت می‌کرد، گفت: به شهروندان توصیه می‌کنیم از پارک کردن خودروی خود در مکان‌های خلوت و کم نور خودداری کرده و حتماً آنها را به تجهیزات ایمنی نظیر دزدگیر و… مجهز کنند.

کد خبر 466425

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.