امضای تفاهم‌نامه استفاده از اطلاعات سیستم توزین در حال حرکت

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان از امضای تفاهم نامه مشترک میان سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان و سازمان حمل و نقل بار و کالای درون شهری در رابطه با استفاده از سیستم توزین در حال حرکت یا WiM خبر داد.

رحیم محمدی در گفت و گو با خبرنگار ایمنا، اظهار کرد: به منظور یکپارچه‌سازی فرآیندهای مدیریت پسماندهای عمرانی و ساختمانی نیازمند استفاده از ابزارهای دقیق و به روز شده هستیم و سامانه یکپارچه طراحی شده برای این امر، یکی از ابزارهای مورد استفاده است که بر همین اساس نیز همکاری‌های مختلفی را با سازمان حمل و نقل بار شکل داده‌ایم.

وی در رابطه با انعقاد تفاهم‌نامه میان دو سازمان، تصریح کرد: در یکی از مهم‌ترین بخش‌های این همکاری، در قالب تفاهم‌نامه‌ای مشترک، امکان استفاده از اطلاعات سیستم توزین در حال حرکت یا WiM که برای خودروهای ورودی به مسیر گردنه زینل مستقر شده، برای سازمان مدیریت پسماند فراهم شده و بخشی از اطلاعات که مربوط به تردد خودروهای دارای بار پسماند است در اختیار سازمان مدیریت پسماند قرار می‌گیرد.

مدیرعامل سازمان مدیریت پسماند شهرداری اصفهان در رابطه با اهمیت دسترسی به این اطلاعات، افزود: در درجه اول دقیق شدن سیستم آماری و دسترسی به آمار و اطلاعات قابل استناد در زمینه مقدار پسماندهای عمرانی و ساختمانی از جمله نتایج مهم استفاده از این سیستم است و در وهله بعدی با استفاده از این سیستم می‌توانیم کنترل و نظارت خود بر تخلیه مجاز پسماندهای ساختمانی را افزایش داده و وضعیت موجود را از نظر انجام فعالیت‌های مجاز و غیرمجاز در زمینه پسماندهای ساختمانی رصد کنیم.

وی این روند را برای تحقق اهداف مدیریتی در زمینه ساماندهی پسماندهای عمرانی و ساختمانی ضروری دانست و از مشارکت و همکاری مؤثر سازمان حمل و نقل بار در شکل گیری این فرآیند و امضای تفاهم نامه قدردانی کرد.

کد خبر 466352

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.