آمار کرونا چهارمحال و بختیاری ۱۴ دی؛ ۱ فوتی و ۳ ابتلای جدید

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری، آمار فوتی و مبتلایان به کرونا ۱۴ دی ماه را تشریح کرد.

مجید شیرانی در گفت وگو با خبرنگار ایمنا، در خصوص آمار ابتلای کرونا در استان چهارمحال و بختیاری در ۲۴ ساعت منتهی به صبح امروز _یکشنبه ۱۴ دی ماه_ اظهار کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته ۱۰۴ بیمار با علائم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشتند.

وی با بیان اینکه از این تعداد ۳۴ بیمار با علائم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شدند، افزود: طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست سه مراجعه کننده بیمارستانی با علائم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند، مثبت قطعی اعلام شد.

وی تاکید کرد: اکنون ۸۰ بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد ۵۲ نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تأیید بیماریشان هستند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی چهارمحال و بختیاری خاطرنشان کرد: طی ۲۴ ساعت گذشته یک مورد جدید فوتی ناشی از ابتلا به بیماری کووید ۱۹ در استان گزارش شده است. مجموع فوتی‌های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به ۷۲۱ نفر رسید.

وی تاکید کرد: اکنون ۱۲ بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش‌های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت هستند.

کد خبر 466102

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.