هوای اصفهان برای عموم ناسالم است

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان گفت: پایداری جو در مناطق مرکزی و صنعتی استان از جمله کلانشهر اصفهان تا سه روز آینده ادامه دارد و شرایط برای انباشت آلاینده‌های جوی نیز در اصفهان فراهم است و شاخص آلودگی هوا برای عموم ناسالم است.

حجت‌الله علی عسگریان در گفت‌وگو با خبرنگار ایمنا، با اشاره به استقرار جوی پایدار طی سه روز آینده بر روی آسمان استان اصفهان، اظهار کرد: در بسیاری از مناطق استان آسمانی صاف تا قسمتی ابری، گاهی وزش باد پیش‌بینی می‌شود.

وی با اشاره به پایداری نسبی جو در مناطق مرکزی و صنعتی استان از جمله کلانشهر اصفهان، تصریح کرد: شرایط برای انباشت آلاینده‌های جوی در اصفهان فراهم است و شاخص آلودگی هوا برای عموم ناسالم است.

کارشناس پیش‌بینی هواشناسی استان اصفهان با اشاره به اینکه دمای هوا در ۲۴ ساعت آینده تغییرات محسوسی ندارد، گفت: بیشینه و کمینه دمای هوای کلانشهر اصفهان بین ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و پنج درجه سانتی‌گراد زیر صفر در نوسان است.

وی اضافه کرد: خور و بیابانک با دمای ۱۴ درجه سانتی‌گراد بالای صفر و میمه با دمای ۱۰ درجه سانتی‌گراد زیر صفر به ترتیب گرم‌ترین و سردترین مناطق استان پیش‌بینی می‌شود.

کد خبر 466076

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.